Kurumsal  
 

 


Şirketimiz
ADEMOĞULLARI  İNŞ. TURZ. NAK. TAH. EĞT. ÖĞRT. ACEN. PET. ÜRÜN. OTO EMLAK TİC ve SAN LTD.ŞTİ. 1991 yılından bu yana Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı olup Mersin’de kaliteli servis hizmetimizle kendimizi kanıtlamış durumdayız.
 

Şirket bünyesindeki araçlarımız için özel garajımız mevcut olup, bakım, onarım, temizlik işleri itina ile yapılmaktadır. Şirketimiz TSE , İSO 9001/2000 , ISO 14001 ,TS 18001 OHSAS kalite belgelerine sahiptir. Amacımız kaliteyi ve hizmeti daha ‘da iyiye götürmektir. İleriye dönük olarak amacımız ADEMOĞULLARI  İNŞ. TURZ. .'mi kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir.Tüm ADEMOĞULLARI  İNŞ. TURZ.  yönetici ve çalışanları bunu hedeflemiştir.

İş yerimizde kaliteden ödün vermeden Yerli ve Yabancı müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti daima ön planda tutularak hizmet anlayışımız yenilenmekte ve her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu hizmet anlayışımızla sürekli en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı ve tanınmış, güvenilir bir isim imajını oluşturarak daima muhafaza etmeyi hedefliyoruz.

Ademoğulları 'ın başarıyı hedeflerken bağlı kaldığı ilkeler;

Hizmette standartlarından ödün vermemek,
Servis hizmet ahlakına ve güvene dayalı ortamlar yaratmak,
Çalışanların başarısını ve gelişimini teşvik ederek, onlarla bütünleşen bir kurum oluşturmak.
Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi için müşteri memnuniyeti değerlendirme formları dikkate alınır. Bu formlara göre istatistikler yapılarak hizmet değerlendirmeleri gerçekleştirilir.
Ademoğulları  bugün olduğu gibi sizin sağ kolunuz olup, işinizi kolaylaştırmak için araç filosu ve iş gücüyle yarın da hizmetinizde olacaktır.
 


 


 Pirireis Mah. 1102 sok. Tekin Apt. B Blok Sit. No:9/A Yenişehir/ MERSİN/ TÜRKİYE Telefon : + 90 324 235 74 82 - Fax : + 90 324 235 74 83 - Email : info@ademogullariturizm.com