Özel Gezi ve Tur Taşımacılığı

Özel Vip Servis :  Son teknoloji ve konfor düzeni kurulmuş Profesyonel Şoförü ile birlikte özel tip lüks VIP araçlarımız , Tur şirketlerinin ve diğer kişisel özel misafirlerinizin hizmetine sunulmuştur.
 
Özel Tur ve Gezi Taşımacılığı : Her türlü gezi ve sosyal faaliyetlerde toplu taşımaya ihtiyaç duyduğunuz her alanda vermiş olduğumuz hizmetimizdir.
 
Özellikle grup gezileri, okul gezileri, piknik ve tatil programları, turistik geziler, tarihi geziler, izcilik faaliyetleri gibi bir çok alanda bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 
Ayrıca düğün, nişan gibi organizasyonlarınızda insan taşımacılığı gerektiği her türlü alanda kullanacağınız hizmet türüdür.
  
Gerektiğinde gezinizin yemek molası, konaklama vb. konularında firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu tarz organizasyonlarımızda kalabalık gruplar için otobüs, daha az sayıda kişiler için ise minibüs araçlarımız hizmet vermektedir. Araçlarımızda genellikle, muavin, hostes gibi ek personel de tahsis etmekteyiz. Mesafeye göre firmamız, çift şoför uygulaması da yapmaktadır.

Firmaların, gezi, piknik, özel yemek, faaliyetlerine yönelik programlar, Katılımcıların adreslerinden alınması ve ulaştırılması için otobüs, minibüs, özel oto temin edilmesi, program süresince beklenmesi ve istenildiğinde dönülmesi.

 

 

Pirireis Mah. 1102 sok. Tekin Apt. B Blok Sit. No:9/A Yenişehir/ MERSİN/ TÜRKİYE Telefon : + 90 324 235 74 82 - Fax : + 90 324 235 74 83 - Email : info@ademogullariturizm.com