Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı sektöründe firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır.

Personelinin zamanında ve rahat bir şekilde işe geliş ve gidişlerinde; günlük yoğun trafik karmaşasından ve benzeri problemlerden çalışanlarının en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Ademoğulları turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Personel taşımacılığında güvenli taşımacılık, uygun fiyat, geniş filo seçeneği, son model araçlar ve uzman şoför kadrosu gibi dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Mersin’de yıllardır hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olan Ademoğulları Turizm tüm bu konularda yılların tecrübesi ile özenle çalışmaktadır. Son model araçlardan oluşan filosu ve uzman kadrosuyla firmamız çalışanlarınıza hem konforlu hem de güvenli bir personel taşımacılığı hizmeti sunar. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır ve seyahat güvenliği ön planda tutulur. Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

 
 

 

 

 

 

 

 

Geniş araç filomuz ile kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmet sunuyoruz. 

 

 

 


Pirireis Mah. 1102 sok. Tekin Apt. B Blok Sit. No:9/A Yenişehir/ MERSİN/ TÜRKİYE Telefon : + 90 324 235 74 82 - Fax : + 90 324 235 74 83 - Email : info@ademogullariturizm.com